30.03.2018. 22:04

Maskavas CSKA guva pirmos četrus punktus spēlē, taču turpinājumā iniciatīvu ieguva Kauņas "Žalgiris", kas pirmajā ceturtdaļā tika pie septiņu punktu vadības (23:16), bet otrajā ceturksnī starpību palielināja arī līdz deviņiem punktiem (36:27).

Viesi labi uzsāka otro puslaiku un drīz vien pārņēma vadību (55:54, 57:56), tiesa gan, ne uz ilgu laiku, jo lietuvieši nekavējoties atbildēja ar astoņiem punktiem pēc kārtas (64:57). Pēdējās ceturtdaļas ievadā CSKA atkal pietuvojās viena metiena attālumā (62:64), bet "Žalgiris" vēlreiz atbildēja ar izrāvienu un neielaida četras minūtes un 40 sekundes pēc kārtas.

Vila Klaibērna nesportiskā piezīme, Kevina Pangosa un Artura Milakņa tālmetieni, Antana Kavaļauska ātrais uzbrukums, un "Žalgiris" veica 16 punktu izrāvienu (80:62), izšķirot cīņas likteni (73:85). Iepriekšējo zaudējumu CSKA bija piedzīvojusi 8. februārī Valensijā (99:102). Uzvarētājiem izcēlās Brendons Deiviss (17p) un Pangoss (15p+11rp), bet viesiem 18 punktus guva Nando De Kolo.

Uzvarēja arī Madrides "Real", kas sagādāja Belgradas "Crvena Zvezda" ceturto zaudējumu pēc kārtas (82:79). Madrides grands spēli sāka ar desmit punktu izrāvienu (10:0), bet "Crvena Zvezda" ceturtajā ceturtdaļā pirmoreiz izvirzījās vadībā un tika pie četru punktu pārsvara. "Real" atguva iniciatīvu, tomēr galotnē intrigas netrūka. Alens Oičs sešas sekundes līdz pamatlaika beigām atjaunoja līdzsvaru (79:79), un priekšpēdējā sekundē ar izšķirošo tālmetienu izcēlās Lūka Dončičs, kuram šovakar 24 punkti, deviņas atlēkušās bumbas, septiņas kļūdas un četras rezultatīvas piespēles. Mājiniekiem 25 punkti un desmit atlēkušās bumbas jau pieminētajam Omičam.