02.03.2017. 17:30

Abas komandas savas uzvaras izcīnīja tikai mājās, tāpēc tieši “Avangard” šodien bija favorītu statusā. Mājas sienas tiešam palīdzēja Omskas vienībai, bet “Admiral” pirmais periods izvērtās par katastrofu – tikai trīs metieni pa pretinieku vārtiem un trīs zaudētie vārti. Septītās minūtes sākumā Vladimīrs Sobotka vārtu priekšā atsaucās uz Maksima Pestuško piespēli – 1:0, vēlāk Antons Buts tuvcīņā pārspēja Igoru Bobkovu – 2:0, bet nedaudz vēlāk pēc ilgstoša uzbrukuma Sobotka piespēlēja Vitalijam Meņšikovam, kurš precīzi meta no zilās līnijas – 3:0.

Pēc pārtraukuma “Admiral” vārtos stājās Nikita Serebrjakovs, bet arī viņš nebija glābējs un jau pēc piecām minūtēm bija spiests izņemt ripu no vārtiem pēc Deivida Būta metiena no vārtu priekšas – 4:0. “Avangard” nedomāja apstāties, un vienā no pretuzbrukumiem Iļja Mihejevs meta bez pretestības no zonas vidus – 5:0.

Trešajā periodā arī Serebrjakovs kapitulēja trešo reizi – Danils Faizulins saņēma ripu uz zilās līnijas, pietuvojās vārtiem un meta – 6:0. “Admiral” bija iespēja gūt goda vārtus spēlējot lielajā vairākumā, bet Dominiks Furhs palika nepārspēts. Rezultāts sērijā 3:2 “Avangard” labā.

Oskars Bārtulis laukumā pavadīja 22:19 minūtes, kas ir lielākais spēles laiks “Admiral” komandā, ka arī atzīmējās ar trīs metieniem pa vārtiem un vienu bloķētu metienu. Nākamā, iespējams pēdējā spēle starp komandām notiks sestdien plkst. 9:00 pēc Latvijas laika.