05.03.2017. 09:00

Ļesja Curenko finālā pret Kristinu Mladenoviču veiksmīgi izmantoja to pašu uzvaras formulu, kas viņai deva panākumu ceturtdaļfinālā pret Aļonu Ostapenko,– pacietīgu aizsardzības tenisu, gaidot pretinieces kļūdas un iespējas pretuzbrukumos. Kamēr Curenko nospēlēja samērā tīru maču, Mladenovičai bija milzīgas problēmas ar precizitāti.

Francijas tenisiste cīņu sāka tik ļoti neveiksmīgi, ka 1. setā gandrīz dabūja "sauso" zaudējumu. Mladenoviča bija iedzinējos ar 0:5, 0:30, kad sestajā geimā tomēr noturēja servi, uzvarot četrās izspēlēs pēc kārtas. 2. setā bija haoss. Astoņi breiki pēc kārtas, Mladenovičai četras reizes spējot uzņemšanā ar agresīvu spēli labot iepriekšējā geimā ar savu servi pieļautas kļūdas. Četras reizes esot iedzinējos, Mladenoviča šajā setā pat uz brīdi bija vadībā, bet no 5:4 zaudēja trīs geimus pēc kārtas.

Mladenovičai ar Curenko problēmas bijušas arī iepriekš – Kristina Ukrainas tenisistei sestdien zaudēja ceturto reizi piecos mačos. Tāda pati bilance, proti 1-4, viņai ir arī WTA vienspēļu finālos, vienīgo titulu izcīnot pagājušajā mēnesī Sanktpēterburgā, kur viņa uzvarēja "Premier" turnīrā.

Tikmēr Curenko finālos ir perfekta 3-0 bilance, visus trīs titulus iegūstot mazajos "International" turnīros uz "hard" seguma. Curenko 2015. gada jūlijā uzvarēja Stambulā un 2016. gada septembrī palika nepārspēta Guandžou. Šonedēļ Meksikā viņai savdabīgs triumfs, nospēlējot tikai trīs pilnas spēles, jo divās cīņās – 2. kārtā un pusfinālā – viņas pretinieces izstājās veselības problēmu dēļ.

Piezīme: turnīrs līdz 2013. gadam notika uz māla seguma.