15.03.2015. 15:50
Latvijas basketbolists Dairis Bertāns svētdien guva 24 punktus «Bilbao Basket» komandas uzvarā savā laukumā ar rezultātu 90:74 pret «Herbalife Gran Canaria» vienību Spānijas čempionātā.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

• Dāvim Bertānam 21 punkts zaudējumā pret Kuksika un Bagatska pārstāvēto «Ņižņij Novgorod» 2015. g. 12. marts

Bertāns laukumā pavadīja 33 minūtes un 24 sekundes, realizēja trīs no pieciem divpunktu, četrus no astoņiem trīspunktu un sešus no sešiem soda metieniem, izcīnīja četras atlēkušās bumbas un atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

24 gūtie punkti ir Bertāna rezultativitātes rekords Spānijas čempionātā. Latviešu basketbolists «Bilbao Basket» komandā spēlē otro sezonu.

Bertāns šosezon Spānijas čempionātā ir «Bilbao Basket» rezultatīvākais spēlētājs ar 12,7 punktiem vidēji mačā 15 spēlēs.

«Bilbao Basket» šosezon Spānijas čempionātā izcīnījusi 17 uzvaras 24 spēlēs un šobrīd turnīra tabulā ieņem 4.vietu.

Svētdien citā mačā Spānijas čempionātā Rolands Šmits guva divus punktus «Fuenlabrada» labā, taču komanda viesos ar 82:88 piekāpās «Barcelona» vienībai.

19 gadus jaunais latviešu basketbolists nospēlēja nepilnas 10 minūtes, realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, netrāpīja divus trīspunktniekus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

«Fuenlabrada» komandas sistēmā Šmits spēlē trešo sezonu. Uzbrucējs šosezon 14 mačos vidēji spēlē izcēlies ar 1,4 punktiem.

Spānijas čempionāta turnīra tabulā «Fuenlabrada» ar bilanci 6-18 ieņem priekšpēdējo vietu starp 18 komandām, bet «Barcelona» ar 17 uzvarām 24 spēlēs ir trešā.