28.01.2015. 21:00

Статья целиком:

Daugaviņš izcēlās septiņas minūtes pirms mača beigām, kad vairākumā panāca 3:0 savas komandas labā. Vārtus viņš guvis ceturtajā no pēdējām piecām spēlēm.

Uzbrucējs laukumā pavadīja 17 minūtes un sešas sekundes, veica piecus metienus pa vārtiem, uzvarēja abos iemetienos, nopelnīja vienu divu minūšu noraidījumu un bloķēja divus pretinieku raidījumus.

Daugaviņš šosezon 46 spēlēs guvis 20 vārtus un veicis 15 rezultatīvas piespēles, esot komandas rezultatīvākais spēlētājs un labākais vārtu guvējs.

Tikmēr Karsums nospēlēja 14 minūtes un 13 sekundes, šajā laikā veicot trīs metienus pa vārtiem un izdarot divus spēka paņēmienus.

Abus pārējos vārtus mājinieku labā guva Konstantīns Glazačevs, bet «sauso» spēli «Dinamo» vārtos aizvadīja Aleksandrs Lazušins.