08.01.2018. 22:12

SPĒLES TEKSTA TIEŠRAIDE

Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli pret Ufas "Salavat Yulaev" (3:4 pagarinājumā) sastāvā vairs nebija aizsarga Krišjāņa Rēdliha un uzbrucēja Vitālija Pavlova, savukārt vārtos šoreiz stājās lietuvietis Mants Armalis. Kamēr aizsardzībā ierindā atgriezās Georgijs Pujacs un tika izmainīti visi trīs pāri, uzbrukumā pārmaiņas notika Brendona Makmilana un Daniela Bērziņa virknējumos. Gunārs Skvorcovs no pirmās maiņas tika pārcelts uz ceturto, bet viņa vietā kopā ar Gintu Meiju un Makmilanu spēlēja Rihards Bukarts, kurš atgriezās pēc divu spēļu pauzes.

Kamēr rīdzinieki pēc Maskavas "Spartak" uzvaras pār Ņižņekamskas "Neftekhimik" (3:2) jau pirms spēles sākuma zaudēja arī pēdējās jau tā niecīgās izredzes uz astoto vietu konferencē, sestajā pozīcijā esošajiem "Sochi" punkti ir vajadzīgi kā ēst. Un viņi desmitajā minūtē arī izvirzījās vadībā, turklāt to izdarīja mazākumā. Pusotru minūti izturējuši trijatā, viesi aizmuka pretuzbrukumā, un Ēriks O'Dells apspēlēja gan Kārlu Stoleriju, gan arī Armali (1:0).

Lai atspēlētos, Rīgas "Dinamo" gan vajadzēja tikai nepilnas divas minūtes – pēc Frenka Razgala piespēles gar vārtiem savus piektos vārtus pēdējās piecās spēlēs guva Brendons Makmilens (1:1). Otrās trešdaļas 14. sekundē vairākumu ar metienu tukšos vārtos pēc Mika Indraša piespēles realizēja Miķelis Rēdlihs (2:1), bet 14 minūtes vēlāk viņš pēc Māra Bičevska piespēles trāpīja starp Dmitrija Šikina kājsargiem un dubultoja pārsvaru (3:1).

Trešajā trešdaļā situācija laukumā gan kardināli mainījās. Jau 33. sekundē līdz minimumam deficītu sadeldēja Šons Kolinss, kuram izdevās vārtu priekšā pielabot partnera metienu (2:3). Soči spieda, spieda un 31 sekundi līdz pamatlaika beigām sešatā savu panāca. Atkal notikumu epicentrā bija Kolinss, kurš atkal pēc komandas biedra metiena vārtu priekšā precīzi pielika nūju (3:3). Neilgi pirms tam tukšos vārtos no savas zonas neiemeta Indrašis… Pagarinājumā abas komandas neizmantoja pa lieliskai iespējai, bet bullīšos krietni meistarīgāki bija viesi, kuri trīsreiz pārspēja Armali un izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas (4:3).

Vārti: 9:36 O'Dells (maz.) 0:1, 11:28 Makmilens (Razgals, Balinskis) 1:1, 20:14 M. Rēdlihs (Dārziņš, Indrašis, vair.) 2:1, 34:09 M. Rēdlihs (Dārziņš, Bičevskis) 3:1, 40:33 Kolinss (Lapenkovs) 3:2, 59:29 Kolinss (Jokipaka, Lugins) 3:3, 65:00 Hlopotovs 3:4Metieni: 25:28Soda minūtes: 4:14Vārtsargi: Mants Armalis – Dmitrijs Šikins

Mants Armalis (Jānis Kalniņš); Ansi Salmela – Uvis Balinskis, Karls Stolerijs – Nerijus Ališausks, Guntis Galviņš – Georgijs Pujacs, Aleksandrs Jerofejevs; Lauris Dārziņš – Māris Bičevskis – Miķelis Rēdlihs, Denijs Kristo – Ņikita Jevpalovs – Miks Indrašis, Gints Meija – Brendons Makmilans – Frenks Razgals, Gunārs Skvorcovs – Daniels Bērziņš – Rihards Bukarts, Emīls Ģēģeris.