05.04.2018. 22:25

"Sūduva" vadībā izvirzījās jau spēles 15. minūtē, kad ceturto reizi sezonā precīzs bija horvātu uzbrucējs Josips Tadičs. Rezultāts palika nemainīgs līdz 69. minūtei - tajā, kā vēlāk izrādījās, uzvaras vārtus čempiones labā guva Ovidijs Verbicks - 2:0.

"Atlantas" futbolisti nepadevās, Donātam Kazlauskam desmit minūtes pirms pamatlaika beigām pietuvinot savu komandu līdz 1:2.

Spēles izskaņā "Sūduva" palika skaitliskajā mazākumā, tomēr bija atlicis pārāk maz laika, lai viesi varētu rezultātu izlīdzināt.

Līdz ar to pēc aizvadītām sešām kārtām "Sūduva" ar izcīnītiem 16 punktiem turnīra kopvērtējumā ieņem negaidīti pārliecinošu pirmo pozīciju. Tuvākajām sekotājām - Klaipēdas "Atlantas", "Trakai", Kauņas "Stumbras" un Viļņas "Žalgirim" - ir pa astoņiem punktiem.