05.08.2018. 17:08

Itālijas sportistam Andrea Doviciozo šī bija sezonas pirmā uzvara. Viņš to izcīnīja, startējot no pirmās starta pozīcijas, taču startā viņu apsteidza Valentīno Rosi. Rosi līderpozīcijas gan nenoturēja īpaši ilgi, un Doviciozo atradās vadībā sacensību lielāko daļu, beigās atvairot Marka Markesa un Horhes Lorenco aktīvos uzbrukumus. Sacensību finišā visi trīs līderi ietilpa mazāk nekā pussekundes intervālā.

Ceturto vietu tikmēr izcīnīja Rosi, kurš beigās apsteidza britu Kelu Kračlovu. Rosi ir sezonas vicelīderis, līdz ar to līdera Markesa pārsvars pār tuvāko sekotāju šodien pieauga vēl vairāk – šobrīd tas sasniedzis jau 49 punktus. Doviciozo tikmēr pakāpies uz trešo vietu, kuru zaudēja spānis Maveriks Vinjaless, kurš izstājās jau pirmajā aplī.„Mans mērķis šonedēļ bija palielināt pārsvaru kopvērtējumā, un tieši tas arī izdevās,” pēc finiša medijiem sacīja Markess. „Šodien vienkārši „Ducati” braucēji bija nedaudz labāki.”Savukārt Doviciozo norādīja, ka viņam izdevies uzvarēt tāpēc, ka viņš un viņa komanda aizvadīja praktiski perfektas sacensības: „Visiem pārējiem bija problēmas ar aizmugurējām riepām, tādēļ bija ļoti jāuzmanās, bet man izdevās perfekts brauciens.”Nākamais Moto GP posms paredzēts pēc nedēļas Austrijā.

Izmantotie resursi:motogp.com · MotoGP World Standing 2018

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128