24.11.2012. 09:25

Uzvaru Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē izcīnījusi Zemga Girgensona pārstāvētā Ročesteras „Americans” komanda, kas naktī no piektdienas uz sestdien savā laukumā ar 5:2 pieveica Albanī „Devils” komandu.

Mača rezultātu jau tā septītajā minūtē atklāja Braiens Flinns, bet jau pēc nepilnām desmit spēles minūtēm tas pats Flins vairākumā „Americans” pārsvaru dubultoja. Spēles turpinājumā mājinieki ne reizi neļāva viesiem izvirzīties vadībā, svinot panākumu ar 5:2. Jau pieminētais Flinns šajā mačā izcēlās ar „hat trick”, kā arī vienu rezultatīvu piespēli (3+1).

Zemgus Girgensons pa pretinieku vārtiem meta reizi, izpelnījās divas soda minūtes, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +1.

„Americans” komanda sezonas 16 mačos spējusi tikt pie deviņām uzvarām, Rietumu konferences turnīra tabulā šobrīd ieņemot sesto vietu.

Izmantotie resursi:TheAHL.com | The American Hockey League | Home...

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009