05.03.2017. 10:09
Piekto zaudējumu pēdējās sešās spēlēs Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā aizgājušajā naktī piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda, kas ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā savā laukumā piekāpās Tampabejas «Lightning».

Статья целиком:

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 11 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā lietoja divus spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes papildlaikā, uzvarēja septiņos no 10 iemetieniem un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Girgensons darbojās ceturtajā uzbrucēju trijniekā kopā Niku Delorjē un Džastinu Beiliju.

Rezultātu 12 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām atklāja viens no «Sabres» līderiem Raiens O'Ralijs, kurš vairākumā guva savus 15. vārtus sezonā. Otrā perioda trešajā minūtē Tailers Džonsons rezultātu izlīdzināja, un turpinājumā pamatlaiks un papildlaiks noslēdzās bez vārtu guvumiem.

Pēcspēles metienu sērijā veiksmīgāk spēlēja «Lightning» komanda, turklāt ļoti elegantā manierē (sk. video) «bullīti» realizēja krievu uzbrucējs Ņikita Kučerovs, nodrošinot Tampabejas hokejistiem panākumu.

«Sabres» vārtsargs Robins Lēners un «Lightning» vārtu vīrs Andrejs Vasiļevskis katrs atvairīja pa 31 pretinieku metienam.

23 gadus vecais Girgensons šosezon laukumā devies 58 spēlēs, kurās guvis sešus vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles partneriem, bet viņa lietderības koeficients ir -3.

Nākamo spēli Dena Bilsmā vadītā Bufalo vienība aizvadīs naktī uz pirmdienu, kad izbraukumā jātiekas ar Pitsburgas «Penguins».

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ieņem 13. pozīciju.