31.10.2016. 08:57
Austrietis Mihaels Grābners svētdien izcēlās ar trim vārtu guvumiem jeb «hat-trick» Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē, palīdzot Ņujorkas «Rangers» komandai ar 6:1 savā laukumā sagraut Tampabejas «Lightning».

Статья целиком:

Pirmos vārtus 29 gadus vecais uzbrucējs guva pirmās trešdaļas septītajā minūtē, tobrīd panākot 2:0. Otros un trešos vārtus viņš Bena Bišopa sargātajā cietoksnī iemeta trešajā trešdaļā, kad spēles liktenis jau bija izšķirts.

Ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm «Rangers» rindās izcēlās Džonatans Taners Millers, bet trīs rezultatīvas piespēles Kevina Heja kontā.

Vienīgos vārtus «Lightning» komandai guva uzbrukuma līderis Stīvens Stemkoss, kurš trešās trešdaļas izskaņā vairākumā pielika punktu mačam, gūstot savus sestos vārtus sezonā.

«Mūsu virknējums izveidoja daudz labas vārtu gūšanas iespējas. Iespējams, varējām iemest vēl kādu ripu,» aģentūra «Associated Press» citē Grābnera teikto. «Viņi [maiņas partneri] ir lieliski hokejisti. Viņi ir ļoti meistarīgi spēlētāji, es vienkārši centos meklēt brīvās zonas. Izmantoju savu ātrumu un tas šoreiz nostrādāja.»

Bišops Tampabejas vienības vārtos tika galā ar 31 pretinieku metienu. Arī soms Anti Rānta «Rangers» vārtos atvairīja 31 raidījumu.

Maču klātienē «Madison Square Garden» noskatījās 18 006 skatītāji.

«Rangers» deviņās spēlēs guva sesto uzvaru, bet «Lightning» piedzīvoja trešo neveiksmi pēc kārtas.

Tikmēr vēl vienā spēlē Zemgus Girgensons veica rezultatīvu piespēli, palīdzot Bufalo «Sabres» komandai ar 3:1 izbraukumā apspēlēt Vinipegas «Jets».

Viļānu novada pašvaldība Viļānu novada pašvaldība Kultūras laukums 1a, Viļāni, Viļānu n., LV-4650