13.05.2017. 09:59

Savienoto Valstu Hokeja līgas finālsērijā tiekas regulārās sezonas konferenču uzvarētājas, un pirmajā mačā sava laukuma priekšrocības izmantoja "Musketeers", kas ar 5:4 pārspēja Čikāgas "Steel". Spēlē netrūka dažādu pavērsienu – vispirms "Musketeers" bija vadībā ar 1:0, tad "Steel" izrāvās priekšā ar 2:1, tad mājinieki atguva vadību (3:2), bet trešajā trešdaļā atkal priekšā bija viesi (4:3).

Pēdējo vārdu gan sacīja "Musketeers", kas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām izrāva neizšķirtu un vēlāk uzvarēja pagarinājumā (5:4). Matīss Edmunds Kivlenieks atvairīja 20 no 24 metieniem, savukārt Eduards Tralmaks pa Kivlenieka vārtiem izdarīja vienu metienu un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2. Sērija ilgs līdz trim uzvarām.

Soli no iekļūšanas Amerikas Hokeja līgas konferences finālā ir Sanhosē "Barracuda", kas viesos ar rezultātu 4:3 apspēlēja Sandjego "Gulls", svinēja trešo uzvaru pēc kārtas un sērijā ir vadībā ar 3-1. Ņikita Jevpalovs, kurš sērijas otrajā mačā iedzīvojās savainojumā, nespēlēja.

Izmantotie resursi:theahl.comGame Center