10.08.2014. 16:26
Pārbaudes spēlē futbolā Latvijas U16 izlase ar 3:1 "Daugavas" stadionā pieveica Ungārijas vienaudžus, ar kuriem pirms divām dienām bija spēlējusi neizšķirti 2:2.

Piektdienas pārbaudes spēlē ungāri iedzinējos nokļuva divreiz - pirmoreiz jau trešajā minūtē, kad vārtus guva "Skonto" jauniešu komandas pārstāvis Igors Kovaļkovs. Tieši viņš izcēlās arī 25. minūtē, taču, kā jau minēts, Ungārijas izlase atspēlējās pirmā puslaika pašās beigās, panākot 2:2.

Šodienas spēlē mūsu izlases galvenais treneris Igors Stepanovs izvēlējās sūtīt pavisam citu pamatsastāvu, taču pēc bezvārtu neizšķirta pirmajā puslaikā laukumā devās arī Kovaļkovs un cits "Skonto" pārstāvis Jānis Grīnbergs, kurš nesen kļuva par visu laiku jaunāko vārtu guvēju Virslīgā. Grīnbergs izcēlās arī šodien, gūstot izlases pirmos un trešos vārtus, savukārt otrais gols Kovaļkova rēķinā. Spēles beigu pusē ungāri nedaudz atguvās, taču no zaudējuma neizglābās (3:1 Latvijas labā).

Ungārijas pieaugušo izlase FIFA rangā ieņem 38. vietu (Mariana Pahara vadītā izlase ir 103. vietā), līdz ar to Latvijas jauno futbolistu panākumi pārbaudes spēlēs jāvērtē atzinīgi. Jāatgādina, ka jūlijā mūsu U16 izlase aizvadīja divas pārbaudes spēles ar Baltkrieviju, abās zaudējot (0:2 un 1:3).

Izmantotie resursi:LFF: JAUNUMI | LATVIJAS FUTBOLA FEDERĀCIJA