05.08.2012. 15:44
Latvijas maratona skrējēja Dace Lina svētdien Londonas olimpisko spēļu sacensībās ieņēma 98.vietu. Latviete finišēja pēc divām stundām, 47 minūtēm un 47 sekundēm, no sava personīgā rekorda atpaliekot teju 10 minūtes.

Статья целиком:

Līdz distances vidum Lina turējās starp 110.-115.vietu, taču pie 40.kilometra atzīmes jau iekļuva labāko simtniekā, beigās finišējot 98.vietā. Uzvarētājai Tiki Gelanai no Etiopijas, kura 42,195 km distanci veica ar jaunu olimpisko rekordu (2:23.07), Dace zaudēja 24 minūtes un 40 sekundes.

Sudraba medaļa tika Priskai Jeptū no Kenijas, kura uzvarētājai piekāpās tikai piecas sekundes. Savukārt bronzas medaļu izcīnīja krieviete Tatjana Petrova Arhipova, kura finišēja 22 sekundes aiz olimpiskās čempiones.

Viļānu novada pašvaldība Viļānu novada pašvaldība Kultūras laukums 1a, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Чернявский Владислав Чернявский ВладиславДзюдо, Самбо, Джиу-джитсу, Боевое самбо, ММА