24.11.2012. 13:46

Latvijas kamaniņu braucējas Maija un Elīza Tīrumas Austrijā, Īglsas trasē notiekošajā pirmajā jaunās sezonas Pasaules kausa (PK) posmā ierindojās attiecīgi 18. un 22. vietā. Par posma uzvarētāju kļuva Vācijas pārstāve Anke Višnevski.

Pēc pirmā brauciena jaunākā no māsām Tīrumām – Elīza ierindojās 14. vietā, apsteidzot arī māsu, kurai pirmajā braucienā 20. rezultāts. Otro braucienu Maija veica krietni labāk, braucienā ierindojoties 14. vietā, kas summā deva 18. vietu (līderei zaudēja 0,929 sekundes). Elīza tikmēr otro braucienu veica sliktāk, ieņemot 24. vietu, kas pirmā PK summā deva 22. vietu (+1,244).

Par posma uzvarētāju kļuva Vācijas kamaniņu braucēja Anke Višnevski, kura divu braucienu summā par 0,074 sekundēm apsteidza citu vācieti Natāliju Geizenbergeri. Trešā pirmajā posmā kanādiete Aleksa Gouha (līderei zaudēja 0,152 sekundes).