28.04.2017. 07:50
Ar uzvaru Nacionālās hokeja līgas (AHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfinālu ceturtdien sāka Sidnija Krosbija pārstāvētā Pitsburgas «Penguins» komanda.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

Aizvadītajā spēlē «Penguins» ar rezultātu 2:3 viesos apspēlēja Aleksandra Ovečkina pārstāvēto Vašingtonas «Capitals» vienību, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Otrajā trešdaļā, nepilnas minūtes laikā Krosbijs guva divus vārtus un panāca 2:0 «Penguins» labā. Turpinājumā «Capitals» spēja panākt neizšķirtu un intriga cīņai bija atgriezusies. Tomēr trešās trešdaļas 13.minūtē «Penguins» uzbrucējs Niks Bonino iemeta trešos vārtus, liekot punktu šim mačam.

Citā Austrumu konferences pusfināla pirmajā spēlē Otavas «Senators» ar 2:1 apspēlēja Ņujorkas «Rangers» hokejistus.

Otrie šie sērijas mači norisināsies naktī uz svētdienu.