Aigars Nerips: "Ar 51 punktu uzvarēt nevar"

09.04.2010. 22:20
"Tika runāts, ka jāspēlē uz apakšu un, pārmaiņus, ja nekrīt, uz saasinājumiem. Šajā brīdī neviens neuzņēmās iniciatīvu, visi rāvās uz vieglāko ceļu – uzmest no distances. Lūk, arī rezultāts," otro finālspēli vērtē "TTT Rīga" galvenais treneris Aigars Nerips.



