25.09.2017. 17:30

Starpsezonas neapšaubāmi viens no skaļākajiem darījumiem NBA šovasar notika starp Klīvlendas ''Cavaliers'' un Bostonas ''Celtics'' - Klīvlenda piekrita aizmainīt saspēles vadītāju Kairiju Ērvingu, no Bostonas "Celtics" pretī saņemot Aizeju Tomasu, kā arī Džeju Krauderu, Anti Ziziču un izvēli 2018. gada drafta pirmajā kārtā, kas sākotnēji piederēja Bruklinas "Nets".

Starpsezonā Tomass nopietni cīnās ar labā gurna savainojumu. Basketbolistam veiktas vairākas padziļinātās pārbaudes, pēc kurām noteikts, ka basketbola laukumā Aizeja, visticamāk, atgriezīs tikai janvārī. Klubs gan ziņo, ka veikts atkārtotas pārbaudes jau tuvākajā laikā.

Pagājušā sezona bija labākā saspēles vadītāja karjerā – Aizeja vidēji mačā iemeta 28,9 punktus un bija Bostonas "Celtics" līderis. Komanda aizvadīja lielisku regulāro sezonu, bet Rietumu konferences finālā piekāpās tieši Klīvlendas ''Cavaliers''.

Izmantotie resursi:Cavaliers Status Update on Isaiah Thomas |...



Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties