13.12.2015. 16:57
Svētdien Francijas pilsētiņā Hjeresā jau 22.reizi notika Eiropas čempionāts krosa skrējienā. Startam bija pieteikti arī desmit Latvijas skrējēji.

Visaugstāko vietu izcīnija Guna Ģērmane, kura 69 dalībnieču konkurencē ierindojās 67.vietā sievietēm – 31:40. Par Eiropas čempioni kļuva Sifana Hasana (Nīderlande) – 25:47. Savukārt vīriešiem Edgars Šumskis 78 dalībnieku konkurencē ierindojās 70.vietā – 33:44. Uzvarētājs Ali Kaija no Turcijas finišēja pēc 29:10.

Junioru (U-20) grupā sievietēm startēja 81 dalībniece. Gunta Holštroma bija 78.v. - 16:06; Jekaterina Kulago – 79.v. – 16:17 un Kristīne Jevsejeva – 80.v. – 16:37. Uzvarēja Konstance Klosterhalfena (Vācija) – 13:12.

Junioriem (U-20) 90 dalībnieku konkurencē 76.v. Artūrs Niklāvs Medveds - 19:32; 87.v. Pēteris Lazdiņš – 21:18 un 88.v. Guntis Pastors – 21:54. Uzvarētājs – Jemanberhans Crippa no Itālijas – 17:39.

Elizabete Priekule (U-20) un Reinis Hartmanis (U23) – izstājās, bet Kaspars Briška – nestartēja. Uzvarētāji junioru (U-23) grupā – Luize Kartona (Beļģija) – 19:46 un Džonatans Dēviss (Lielbritānija) – 23:32.

Andris Staģis

P.S. Atvainojos par neprecizitātēm ( junioru rezultāti tieši tādi arī bija tūlīt pēc finiša).