Arī Latvija reiz piedzīvoja futbola huligānu izraisītas nekārtības…

03.06.2026. 21:08
2026. gada maija izskaņā Parīzes "Saint-Germain" kļuva par divkārtēju Eiropas čempioni. Francijai tas bija lepns brīdis, taču svinības ātri izgaismoja sporta negatīvo pusi. Dažviet prieks pārauga nekārtībās un sadursmēs ar policiju. Latvijā šāda futbola "kultūras" daļa nav ikdiena… Tomēr tā ir piedzīvota…




