Latvijas U18 izlases galvenais treneris Arnis Vecvagars:
„Aizsardzībā galvenais uzdevums bija nepieļaut beļģu garāmgājienus, un tas tika izpildīts ļoti labi. Reizēm iekritām, pārāk azartiski metoties palīdzēt partneriem, kaut ko ielaidām ātrajos uzbrukumos, tomēr 52 ielaistie punkti paši par sevi liecina par mūsu aizsardzības kvalitāti.
Uzbrukumā 80 procentus spēles laika viss bija kārtībā. Problēmas sākās, kad pazuda agresivitāte un bumba tika piespēlēta ap trīspunktu līniju, cerot uz veiksmi metienos. Brīžiem problēmas sagādāja beļģu presings. Tomēr pēc krīzes trešajā ceturtdaļā spējām saņemties un pēdējās desmit minūtes nospēlēt kvalitatīvi. Labi pacīnījāmies pie groziem (atlēkušās 57-43), kur ļoti lietderīgi nospēlēja Rūdolfs Strādnieks (15).
Nekas vēl nav izdarīts, gatavojamies cīnīties tālāk – par iekļūšanu ceturtdaļfinālā. No nākamajiem pretiniekiem vislabāko iespaidu atstājusi Horvātijas izlase. Ar lietuviešiem nesen esam aizvadījuši trīs spēles. Bilance 1-2, un viegli nebūs ne viņiem, ne mums. Viss pašu rokās. Ja spēlējam disciplinēti, varam veiksmīgi cīnīties ar ikvienu.”
E grupas turnīru komandas sāks ar šādu bilanci: Horvātija 2-0, Itālija 2-0, Latvija 1-1, Lietuva 1-1, Francija 0-2, Polija 0-2. Četras labākās komandas spēlēs ceturtdaļfinālā, divas pēdējās – par 9.-16.vietu.
Latvijas U18 izlases statistika: Vīriešu U18 izlase
| Vārds un uzvārds | Poz. | Aug. | Dzim. | Sporta skola | EČ |
| Dāvis Čīma | 1. | 175 | 1996 | Rīga/Jugla, | 1 |
| Renārs Birkāns | 1. | 182 | 1997 | Rīga/DSN | 1 |
| Ričards Melderis | 1./2. | 188 | 1996 | Valmiera, VEF kadeti | 1 |
| Rihards Lomažs | 2. | 187 | 1996 | Talsi, Ventspils | 2 |
| Artūrs Grīnbergs | 2. | 189 | 1996 | Ventspils | 1 |
| Rauls Avenītis | 2./3. | 190 | 1996 | BS Rīga, VEF kadeti | 1 |
| Džeiks Eduards Krūmiņš | 2./3. | 195 | 1997 | Ķeizarmežs | 1 |
| Rūdolfs Strādnieks | 3./4. | 205 | 1996 | Ķeizarmežs | 1 |
| Ervīns Mežnieks | 4. | 199 | 1996 | BS Rīga, VEF Kadeti | 2 |
| Zigmārs Raimo | 4. | 197 | 1997 | Madona, VEF skola | 1 |
| Rinalds Mālmanis | 4./5. | 204 | 1996 | Valmiera, Laboral Cutxa (ESP) | 2 |
| Klāvs Čavars | 5 | 205 | 1996 | Ventspils | 2 |
| Vadība | |
| Arnis Vecvagars | Galvenais treneris |
| Edmunds Valeiko | Treneris |
| Raimonds Feldmanis | Treneris/menedžeris |
| Oskars Ernšteins | Fiziskās sagatavotības treneris |
| Jānis Petronis | Fizioterapeits |
Seko un uzzini pirmais:
| Vadība | |
| Arnis Vecvagars | Galvenais treneris |
| Edmunds Valeiko | Treneris |
| Raimonds Feldmanis | Treneris/menedžeris |
| Oskars Ernšteins | Fiziskās sagatavotības treneris |
| Jānis Petronis | Fizioterapeits |




