09.04.2016. 16:38
Anglijas Premjerlīgas 33. kārtas spēlē Londonas ''Arsenal'' pret ''West Ham United'' bija izvirzījusies vadībā ar divu vārtu pārsvaru, tomēr tad ielaida trīs, bet vēlāk rezultātu izlīdzināja un spēlēja 3:3 viesos. Mājinieku rindās lieliska spēle Endijam Kerolam, kurš kļuva par pirmo spēlētāju kopš 2011. gada, kurš guvis hat-trick pret ''Arsenal''.

Pirmais puslaiks – Kerols pēdējās minūtēs iesit divus un panāk izlīdzinājumu

Sākoties spēlei, abas komandas bumbu kādu brīdi kontrolēja vienlīdzīgi. ‘’West Ham’’ devās uzbrukumā, kurā vispirms skaisti pa vārtiem uzsita Endijs Kerols un pēc viņa sitiena bumbu ar galvu vārtos raidīja Manuels Lancini, taču pussargs sitiena brīdī atradās aizmugurē. ‘’Arsenal’’ gan nepalika atbildi parādā – viesi aizskrēja pretuzbrukumā un pēc Aleksa Ivobi piespēles bumbu vārtos sita Mesuts Ezils, panākot pārsvaru mačā – 1:0.

Lai arī puslaika sākumā spēle bija līdzīga, tomēr Londonas komanda puslaika otrajā daļā ar bumbu pavadīja biežāk, nekā pretinieki. ‘’Arsenal’’ nokļuva kārtējā uzbrukumā, kad ar precīzu piespēli atkal izcēlās Ivobi, kurš piespēlēja Aleksim Sančesam un Čīles futbolists raidīja bumbu vārtos, dubultojot ‘’Arsenal’’ pārsvaru. Pirmo 45 minūšu beigās riskanti nospēlēja mājinieku vārtsargs Adrians, kurš neveiksmīgi uzņēma komandas biedra piespēli un viņu gandrīz apzaga Denijs Velbeks, taču ‘’West Ham’’ šoreiz paveicās.

Puslaika beigās izvērtās drāmas cienīgs sižets, ko sarūpēja Slavena Biliča vadītā vienība. Pirmos vārtus mājinieki iesita 44. minūtē, kad pēc Ārona Kresvela piespēles bumbu ar galvu vārtos spēcīgi sita Kerols, rezultāta starpību samazinot līdz minimumam, taču ar to vēl viss nebeidzās. ‘’Arsenal’’ vēl nepaguva atgūties, kad jau atkal uzbrukumā bija mājinieki – bumba atkal nonāca pie Kerola, kuram neizdevās pirmais sitiens, taču otrs bija veiksmīgs un uzbrucējs akrobātiski guva otros vārtus – 2:2!

Otrais puslaiks – Kerols gūst vēl vienus vārtus, izlīdzina ''Arsenal''

Sākoties otrajam puslaikam, ‘’Arsenal’’ bez pārsteigumiem devās uzbrukumā, taču uzreiz viesiem viss nesanāca kā gribētos. Preuzbrukumā aizskrēja pretinieki, kad ar vārtu guvumu izcēlās Dmitri Pajets, tomēr tas netika ieskaitīts, jo blakus epizodē noteikumus pārkāpa Kerols. 191 centimetru garais uzbrucējs pēc īsa brīža atkal apliecināja savas kvalitātes otrajā stāvā un pēc Maikla Antonio piespēles lēca visaugstāk un atkal sita bumbu vārtos ar galvu, gūstot hat-trick un panākot pārsvaru 3:2.

Situācija londoniešiem kļuva pavisam nepatīkama, tomēr Arsēna Vengera padotie to prata nedaudz uzlabot. Pēc izspēles ''West Ham'' laukuma pusē bumba nonāca pie centra aizsarga Lorāna Koscelnija, kurš reaģēja ātri un ar pirmo pieskārienu raidīja bumbu vārtu tīklā, panākdams 3:3. Līdz mača beigām bija atlikušas vēl nedaudz vairāk kā 20 minūtes, kuru laikā vēl situācija varēja mainīties, taču tā nenotika un rezultāts līdz ar tiesneša svilpi palika nemainīgs.

Datums Spēle Rez./Laiks Vārtu guvēji
09.04. West Ham – Arsenal 3:3 (2:2) Kerols 44’ 45’ 52’ – Ezils 18’ Sančess 35’ Koscelnijs 70'
Aston Villa – Bournemouth 17:00
Crystal Palace – Norwich City 17:00
Southampton – Newcastle Utd 17:00
Swansea City – Chelsea 17:00
Watford – Everton 17:00
Manchester City – West Brom 19:30
10.04. Sunderland – Leicester City 15:30
Liverpool – Stoke City 18:00