22.04.2012. 19:34
Pasaules U-18 hokeja čempionātā svētdien kārtējo reizi ļoti pārliecinoši triumfēja ASV valstsvienība, kas finālmačā ar 7:0 (1:0, 3:0, 3:0) sagrāva Zviedriju.

Uzvarētājiem ar diviem vārtiem un trijām rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Nikolass Kerdails.

ASV un Zviedrijas komandas finālā spēlēja jau trešo gadu pēc kārtas, bet amerikāņi triumfēja jau ceturto reizi pēc kārtas un septīto reizi pēdējo 11 gadu laikā.

Reklāma

Tikmēr spēlē par trešo vietu Kanāda saspringtā cīņā ar 5:4 (2:0, 2:3, 0:1, 1:0) pagarinājumā pieveica Somiju.

Uzvaras vārtus pagarinājuma trešajā minūtē guva Hanters Šinkaruks, kuram šis bija trešais precīzais raidījums mačā.

Spēlē par piekto vietu sestdien Krievija ar 4:1 uzvarēja Vācijas vienaudžus.

Latvijas izlase turnīru noslēdza priekšpēdējā, devītajā pozīcijā, saglabājot vietu augstākajā divīzijā, bet no spēcīgāko komandu vidus izkrita Dānija, kuru nākamajā gadā nomainīs Slovākija, kas pārliecinoši uzvarēja pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas sacensībās.



Olimpiks, sporta profesionālais centrs Brīvības gatve 197, Rīga, LV-1039
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA