22.03.2012. 05:57
Savainojuma dēļ Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta trešdienas spēlē laukumā neizgāja latviešu centra spēlētājs Andris Biedriņš, bet viņa pārstāvētā Goldensteitas «Warriors» vienība ar 101:92 viesos uzvarēja Ņūorleānas «Hornets» komandu.

Resursi

  • Biedriņam mazs spēles laiks, «Warriors» piedzīvo zaudējumu

Tiek ziņots, ka Biedriņš iedzīvojies cirkšņa savainojumā, taču pagaidām nav zināms cik nopietns izrādījies šis savainojums.

Reklāma

Uzvarētājiem šajā spēlē rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Klejs Tompsons, bet 25 punktus un 11 bumbas zem groziem pievienoja Deivids Lī.

Savukārt «Hornets» komandā Džarets Džeks tika pie 17 punktiem, 10 bumbām zem groziem un 11 rezultatīvām piespēlēm, bet pa 13 punktiem guva Kriss Kamans un Havjērs Henrijs.

NBA Rietumu konferences kopvērtējumā šobrīd «Warriors» ar 19 uzvarām 44 spēlēs saglabā 13. vietu.



Sporta komplekss Teperis, biedrība Blaumaņa 31, Smiltene, Smiltenes n., LV-4729
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA