Latvijas centra spēlētājs laukumā devās pamatsastāvā, mačā piedaloties 11 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā guva divus punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, bloķēja divus sāncenšu metienus, pārtvēra vienu pretinieka piespēli un trīsreiz pārkāpa noteikumus.
Šogad 26 gadus vecajam latvietim tie ir pirmie gūtie punkti. Iepriekš viņš šajā statistikas rādītājā atzīmējās pagājušā gada 28. decembrī.
Uzvarētāju rindās rezulttaīvākais spēlētājs ar gūtiem 32 punktiem bija Klejs Tomsons, bet Džarets Džeks guva 26 punktus. Savukārt «Cavaliers» sastāvā pa 18 punktiem guva Tristans Tomsons un Dions Vaiters.
«Warriors» rindās šajā mačā nepiedalījās Stefans Karijs, Harisons Bārnss un Austrālijas centrs Endrū Boguts.
Nākamo spēli «Warriors» aizvadīs ceturtdien, kad savā laukumā uzņems Dalasas «Mavericks» vienību.
LASI TVNET: NBA otrdienas spēļu rezultāti
Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Warriors» ar 28 uzvarām un 17 zaudējumiem atrodas piektajā vietā, bet «Cavaliers» 33 zaudējumi un 13 panākumi dod 13. pozīciju Austrumu konferencē.
VIDEO






