02.05.2018. 19:08

Šī sezona 23 gadus vecajam Teodoram Bļugeram bija labākā karjerā – viņš guva 21 vārtus un sakrāja 45 punktus. Pēc sezonas par brīvo aģentu kļūs centra uzbrucējs Kārters Raunijs, un latvietim varētu rasties iespēja cīnīties par vietu Pitsburgas "Penguins" sastāvā, jo viņiem abiem ir kas kopīgs – prasme uzvarēt svarīgajos iemetienos.

"Būtu patīkami, ja man tiktu dota iespēja. Šobrīd, ja man ļautu doties laukumā, domāju, ka es būtu gatavs," sacīja Bļugers. "Skatoties, ko paveikuši Dominiks Simons un Zaks Estons-Rīss [spēlētāji no fārmkluba, kuri palīdzējuši "Penguins" Stenlija kausā] – tas ir diezgan iedrošinoši. Uzskatu, ka būtu gatavs, ja tiktu pie iespējas."

Tiesa, viņš apzinās, ka vieta Pitsburgas "Penguins" rindās ir jānopelna un ka ir lietas, pie kurām nepieciešams strādāt vasarā. "Slidošana ir galvenais, kas nāk prātā. Tāpat lielāka muskuļu masa palīdzētu. Vienmēr ir lietas, kuras iespējams uzlabot," teica Bļugers. Viņš šajā sezonā tika izsaukts uz lielo komandu, tomēr laukumā nedevās.

Pašlaik Bļugers ir viens no tiem fārmkluba spēlētājiem, kurus Pitsburgas "Penguins" nolēmusi paturēt, lai nodrošinātos pret savainojumiem. Tādējādi centra uzbrucējs nevar doties palīgā Latvijas izlasei. "Penguins" otrās kārtas sērijā ar 1-2 ir iedzinējos pret Vašingtonas "Capitals". Ja Pitsburga izkritīs, tad Bļugers drīkstēs doties uz Dāniju.

Izmantotie resursi:https://theathletic.com/338993/2018...



Reklāmas baloni Reklāmas baloni Lāčplēša 104, Rīga, LV-1003
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties