23.04.2016. 22:08
Krievijas hokeja izlase pārbaudes spēlē Eirotūres ietvaros ar 4:0 pārspēja Zviedriju, kamēr Baltkrievija apspēlēja Šveici ar 3:2.

Krievijas izlase aizvakar Zviedrijai piekāpās ar 1:4, kas pārtrauca tās piecu uzvaru sēriju pārbaudes spēlēs. Šodien ar Sergeju Bobrovski vārtos Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītajai izlasei izdevās revanšēties ar sauso uzvaru 4:0.

Krievija rezultātu atklāja pirmajā periodā, kad mazākumā vārtus guva Stepans Saņņikovs. Veiksmīgs krieviem izrādījās arī Vadima Šipačova noraidījums otrā perioda sākumā, kad mazākums tika izturēts, bet Šipačovs uzreiz pēc atgriešanās laukumā tika pie vārtu guvuma. Viņš guva vārtus arī trešā perioda sākumā pēc Jevgeņija Dadonova piespēles, bet 4:0 panāca Daniils Apaļkovs.

Lielo 5+10 noraidījumu gan vēl paspēja nopelnīt Viktors Tihonovs, kurš kopā ar sauso spēli aizvadījušo Bobrovski iesaistījās asumos pret zviedru hokejistiem, kas gan spēles rezultātu nemainīja.

Otrā šodienas Eirotūres spēlē Somija ar 4:1 pārspēja Čehiju. Ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās 19 gadus vecais talants no „Avalanche” sistēmas Miko Rantanens, bet trīs punktus (1+2) savāca Markuss Grandlunds no „Canucks”.

Baltkrievija pārbaudes spēlē savā laukumā ar 3:2 apspēlēja Šveici, kurai abus vārtus guva Elvja Merzļikina komandas biedrs „Lugano” sastāvā Gregorijs Hofmans. Savukārt baltkrieviem divus vārtus, ieskaitot uzvaru nesošos, iemeta Minskas „Dinamo” pārstāvis Aleksandrs Pavlovičs. Vakar Baltkrievija Šveicei bija zaudējusi papildlaikā 1:2 un arī toreiz izcēlās Hofmans, kurš guva uzvaras vārtus.

Savukārt Dānija un Norvēģija savu pārbaudes maču noslēdza ar pēcspēles metienu sēriju, jo pamatlaiks un papildlaiks tika pabeigts ar rezultātu 3:3. Bullīšos divreiz bija precīzs Zviedrijas SHL spēlējošais Sondre Olsens, kamēr dāņi trāpīja tikai vienu mēģinājumu no četriem. Savukārt pamatlaikā pa diviem punktiem Dānijas sastāvā guva Mikels Āgārds (0+2) un Vinipegas „Jets” uzbrucējs Nikolajs Ēlers (1+1).