Cīņas rezultātu gan atklāja mājinieki no Lesteras, kad pirmā puslaika kompensācijas laikā vārtus guva Marks Elbraitons. Tiesa, spēles otrajā puslaikā Londonas klubs guva trīs bezatbildes vārtus, izceļoties Didjē Drogbā, Džonam Terijam un Ramirešam.
Līdz ar to ir pārtrūkusi pieticīgā Lesteras kluba četru uzvaru sērija.
Lai priekšlaicīgi kļūtu par Anglijas premjerlīgas čempioniem, «Chelsea» futbolistiem svētdien savā laukumā atliek pieveikt Londonas «Crystal Palace».
«Visi vēlamies uzvarēt, taču tā būs sarežģīta spēle. Tomēr mūsu stadions ir gatavs svinībām,» pauda «Chelsea» galvenais treneris Žuzē Mourinju.
Jau vēstīts, ka «Liverpool» futbolisti pēc otrdien piedzīvotā zaudējuma pret Hallas «City» nelabvēlīgi ietekmējuši savas izredzes kvalificēties nākamās sezonas Eirokausiem.
«Liverpool» izbraukumā cieta neveiksmi ar 0:1 (0:1).
Vienīgos vārtus šī mača 37.minūtē guva mājinieku kapteinis Maikls Dosons.
Pēc šīs spēles «Liverpool» tā arī nav spējusi pietuvoties ceturtajā vietā esošajai Mančestras «United», kas vēl svētdien ar 0:3 piekāpās Liverpūles «Everton».
Četras kārtas pirms premjerlīgas beigām abas komandas šķir septiņi punkti, bet pirmās četras vietas nodrošina iespēju nākamsezon piedalīties UEFA Čempionu līgā, kamēr piektās pozīcijas īpašniece startēs UEFA Eiropas līgā.
«Liverpool» ar 34 spēlēs izcīnītiem 58 punktiem ir piektie, bet tikpat punktu ir sestajā vietā esošajai Totenhemas «Hotspur», kamēr vēl par punktu atpaliek «Southampton».
Tikmēr turnīra līdervienība ar 80 punktiem ir «Chelsea», bet 13 punkti mazāk ir Londonas «Arsenal», kas aizvadījusi 33 mačus. 67 punkti ir arī pašreizējai Anglijas čempionei Mančestras «City», kas gan nospēlējusi 34 spēles, bet divi punkti mazāk ir Mančestras «United» rēķinā.