Četru turnīra maču laikā Daugaviņš izcēlies ar trim vārtu guvumiem, bet tikpat iemetuši vēl pieci hokejisti, tostarp Nacionālās hokeja līgas (NHL) superzvaigzne Sidnijs Krosbijs. Šī turnīra labākie snaiperi ar pieciem vārtiem četrās spēlēs ir zviedrs Filiprs Foršberjs un kanādietis Teilors Hals.
Tikmēr rezultatīvāko spēlētāju sarakstā visaugstāk atrodas Lauris Dārziņš, kurš ar četrās spēlēs gūtiem vieniem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm ir 12.rezultatīvākais turnīrā. Savukārt Daugaviņš ar trim vārtiem un vienu piespēli ir trīs pozīcijas zemāk.
Šī turnīra rezultatīvākais hokejists pagaidām ir Hals, kurš četrās spēlēs guvis piecus vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles.
Dārziņš tikmēr dala piekto vietu labāko rezultatīvo piespēļu autoru sarakstā.
Savukārt ne tik glaimojošā rādītājā - nopelnītajās soda minūtēs - dalītu trešo vietu ieņem Kristaps Sotnieks, kurš četru maču laikā izpelnījies 27 soda minūtes. Lauvas tiesu gan no tām paņēmusi spēle pret Čehiju, kurā aizsargs izpelnījās noraidījumu līdz mača beigām, saņemot 5+20 minūšu sodu.
Latvijas valstsvienības pamatvārtsargs Edgars Masaļskis starp saviem amata brāļiem tikmēr ir desmitais labākais atvairīto metienu procentā - 89,23%. Vidēji spēlē pieredzējušais latvietis ielaidis 3,83 ripas.
Komandu vērtējumā Latvija dala septīto vietu vairākuma realizācijā, spējot to realizēt 15,38% gadījumu. Pirmā ar 35,71% ir mājiniece Čehija. Savukārt mazākuma izturēšanā Latvija ieņem priekšpēdējo vietu 16 komandu konkurencē - no 18 mazākumiem izlase izturējusi 12, kas ir 66,67%.
Tāpat Latvija ir trešajā vietā nopelnītajās soda minūtēs - 61. Vairāk ir tikai Francijai un Slovākijai.
Latvijas izlase nākamo cīņu šajā turnīrā aizvadīs piektdien, kad gaidāma tikšanās ar Vāciju, bet jau sestdien jāspēkojas ar Austriju. Savukārt pēcāk gaidāms apakšgrupu turnīra noslēdzošais mačs pret Franciju.
A apakšgrupas priekšgalā ar maksimāli iespējamajiem 12 punktiem četrās spēlēs atrodas Kanāda, bet pa astoņiem punktiem ir Zviedrijai un Šveicei. Četrus punktus izcīnījusi Čehija, bet tai ar trim punktiem seko Vācija un Francija. Tikmēr septīto un astoto vietu apakšgrupā ieņem attiecīgi Austrija un Latvija, kam pa diviem punktiem.
Pasaules čempionātā startējošās 16 komandas sadalītas divās grupās, pa astoņām vienībām katrā, kas katrai izlasei apakšgrupas sacensībās garantē septiņas spēles. Pēc viena apļa grupu spēlēm, kas ilgst no 1. līdz 12.maijam, katras apakšgrupas četras labākās komandas ceturtdaļfinālā turpinās cīņu par medaļām, bet turnīra divas vājākās komandas būs spiestas pamest augstāko divīziju. Viņu vietā nākamajā gadā nāks Kazahstāna un Ungārija, kas augstākajā divīzijā atgriezīsies pēc septiņu gadu pārtraukuma.