17.03.2012. 16:24
Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) kluba Ņūdžersijas "Nets" vadībai pienākusi nepatīkama ziņa - pēc šīs sezonas komandas līderis, saspēles vadītājs Derons Viljamss nolēmis izvēlēties iespēju neturpināt līgumu ar klubu.

Viljamss, kurš līdz lokauta beigām pārstāvēja turku "Bešiktaš", atklājis, ka izmantos iespēju neturpināt līgumu ar klubu pēc šīs sezonas. Par pašreizējo sezonu Viljamss saņems gandrīz 16,4 miljonus dolāru, bet nākamā nozīmētu vēl gandrīz 17,8 miljoni. Tomēr Viljamsu šajā gadījumā neinteresē nauda. Sapratis, ka ar "Nets" vienību lielus sasniegumus izcīnīt nevarēs, Viljamss vēlas pamest komandu un doties citviet, kur tas varētu būt drīzāk iespējams.

Viljamss, acīmredzot, nogaidīja, vai klubam izdosies kāds vērā ņemams maiņas darījums, taču nekas no tā nav sanācis. Vislielākās cerības, protams, kluba līdzjutēji saistīja ar iespējamo Dvaita Hovarda ierašanos. Tomēr beigu beigās pats Hovards nolēma palikt Orlando ne tikai uz šo, bet arī uz nākamo sezonu. Neilgi pēc tam, kad Milvoki "Bucks" no Goldensteitas "Warriors" ieguva Monta Elisu, "Nets" klubs esot piedāvājis Brūku Lopezu Milvoki, pretī saņemot nupat iegūto Elisu. Tomēr arī šis darījums neizdevās, Eliss spēlē Milvoki, un "Nets" sastāvā izmaiņu nav.

"Nets" organizāciju priekšā esošajā vasarā gaida lielas pārmaiņas - komanda paliks bez savas superzvaigznes Viljamsa, pie tam nonāks jaunā mājvietā - Bruklinā, Ņujorkā. Kas attiecas uz Viljamsu, spēlētājs atklājis, ka komandā, kurai pievienosies šovasar, vēlas pabeigt savu spēlētāja karjeru.

Izmantotie resursi:New York Daily

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Nets - Hornets
11.65  22.25 
69% 0% 31%  
  Visas spēles



Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Murjāņi, "Ieviņas", Sējas n., LV-2142
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA