"Dinamo" pret MVD. Ko viņi izdarīja?

20.03.2010. 16:42
Arī otro Gagarina kausa izcīņas otrās kārtas spēli Rīgas "Dinamo" zaudēja. Ja pirmajā spēlē bija kaut kāds gaismas stariņš par šīs sērijas pozitīvo iznākumu, tad pēc otrās bilde ir tikpat drūma, kā pēc otrās spēles Pēterburgā. Vien atšķirība tā, ka tad nekādu variantu nebija SKA, bet šoreiz "Dinamo".



