17.03.2013. 09:59

Serbu tenisists Novaks Džokovičs, kuram aizvadītajā naktī pārtrūka 22 uzvaru sērija, pēc zaudējuma Huanam Martinam Del Potro, norādīja, ka oponenta panākums Indianvelsas "Masters 1000" turnīra pusfinālā bija likumsakarīgs.

"Mans pretinieks bija pelnījis šo uzvaru. Viņš bija mierīgāks un izlēmīgāks izšķirošajos brīžos, pieņēma pareizos lēmumus," atzina Novaks Džokovičs. "Huans Martins bieži izgāja pie tīkla, kamēr es darbojos diezgan pasīvi un pieļāvu daudz nepiespiesto kļūdu."

"Līdz trešā seta sākumam aizvadīju lielisku spēli, bet pēc tam pretinieks sāka spēlēt aktīvāk un izvirzījās vadībā ar 3:0. Par laimi, spēju atspēlēties, kas man deva pārliecību. Arī līdzjutēji man daudz palīdzēja. Protams, šī bija mana labākā spēle šajā turnīrā. Pēdējie panākumi parādījuši, ka es atrodos augstā līmenī un esmu spējīgs uz daudz ko. Manā spēlē gan ir arī aspekti, kas jāuzlabo. Man jādažādo sitieni, biežāk jāiziet pie tīkla," norādīja Huans Martins Del Potro.

Jāatgādina, ka Džokovičs spēli zaudēja ar 6:4, 4:6 un 4:6, tādejādi pārtrūka viņa 22 uzvaru sērija. Del Potro pretinieks finālā būs Rafaels Nadals, kurš turnīra ceturtajā kārtā no tālākās cīņas izslēdza latvieti Ernestu Gulbi.

Izmantotie resursi:Tennis - ATP World Tour - Home



Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA