02.12.2013. 09:09

  • Eduardam Višņakovam atkal divi vārti Polijas čempionāta spēlē 2013. g. 3. augusts

Abas puses panākušas vienošanos līdz 2016. gada jūnijam. Līguma nosacījumi paredz, ka šajā laikā viņš nedrīkstēs pārstāvēt nevienu citu Polijas augstākās līgas klubu.

Višņakovs ir neapšaubāms «Widzew» vienības uzbrukuma līderis. Ar gūtiem astoņiem vārtiem viņš šobrīd dala piektā labākā snaipera godu nacionālajā čempionātā.

«Vienmēr esmu sapņojis spēlēt Vācijas bundeslīgā,» viņš sacīja vietējiem medijiem. «Tā ir manas karjeras prioritāte. Uzskatu, ka ceļš caur Polijas līgu ir pareizais virziens.»

«Widzew» klubā Višņakovs nonāca jūlijā, noslēdzot vienošanos uz vienu gadu.

Veiksmīgo Višņakova sniegumu pamanīja arī Latvijas nacionālās komandas galvenais treneris Marians Pahars, uzaicinot valstsvienības kandidātu lokā. Līdz šim Latvijas valstsvienības sastāvā viņš laukumā devies trijos mačos.

«Widzew» aizvada neveiksmīgu sezonu Polijas čempionātā. Ar izcīnītiem 14 punktiem 18 spēlēs Lodzas komanda ieņem pēdējo, 16. vietu turnīra tabulā.



Tenisa klubs Spars, SIA "Jaunrūdas", Mārupes n., LV-2167
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA