19.11.2013. 16:06
Formula 1 īpašnieki CVC gatavojas atlaist Berniju Eklstounu no darba, ja viņš tiks atzīts par vainīgu Gerharda Gribkovska kukuļdošanas skandālā.

Šobrīd Londonas augstākajā tiesā turpinās lietas izskatīšana, kurā Eklstouns tiek apsūdzēts 40 miljonus ASV dolāru (USD) liela kukuļa došanā bijušajam baņķierim Gribkovskim, kurš jau ir notiesāts un atrodas apcietinājumā.

"Ja tiks pierādīts, ka Eklstouns ir izdarījis kriminālnoziegumu, mums viņu nāksies atlaist," pirmdien izteicās Donalds Makenzijs, kurš ir viens no CVC dibinātājiem.

Eklstouns arī apgalvo, ka par 40 miljonu USD lielā kukuļa došanu Gribkovskim esot "aizmirsis" pārstāstīt Makenzijam, par ko esot atvainojies.

"Eklstouns teica, ka nekad man nav melojies," stāta Makenzijs. "Tomēr mans ir grūti noticēt kā var aizmirst 40 miljonus vērtu maksājumu."

Šī nav pirmā reize, kad Makenzijs ir neapmierināts ar Eklstouna rīcību. Vēl 2009. gadā viņš izteicās, ka Eklstounam vajadzētu pamest savu amatu, jo F1 boss toreiz kādā intervijā slavēja Ādolfu Hitleru.

"CVC investīciju veikšana Formulā 1 ir izdevīga, taču par labu nenāk slikta publicitāte un šis Gribkovska skandāls ir tam labs piemērs," saka Makenzijs.

Tikmēr 83 gadus vecais Eklstouns ir pārliecināts, ka viss ir tieši otrādi: "Es tā nedomāju. Tas nāk par labu, jo klajā nāk daudzi līdz šim slēpti fakti."

Izmantotie resursi:Motorsport.com | Racing News, Race Results -...



Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija, Sporta komplekss Raiņa 28a, Valka, Valkas n., LV-4701
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA