05.10.2013. 06:03
Ar izcīnītu pirmo starta vietu šorīt Korejā notikušos F1 kvalifikācijas braucienus noslēdza "Red Bull" komandas pilots Sebastjans Fetels. No pirmās rindas sacensībās startēs arī Luiss Hamiltons no "Mercedes".

Pirmajā kvalifikācijas daļā ātrāko apļa laiku sasniedza Raikonens, kurš pārspēja Rosbergu un Hilkenbergu. Savukārt ārpus tālākās cīņas palika "Williams" piloti Valterī Botass un Pastors Maldonado, tāpat arī Šārls Piks un Gido van der Garde no "Caterham", kā arī Žils Bjanki un Makss Čiltons no "Marussia". Tikmēr tikai ar 15. labāko apļa laiku nākamajai kārtai kvalificējās Marks Vēbers.

Savukārt otrajā kvalifikācijas kārtā trīs ātrākie bija Fetels, Hamiltons un Vēbers, kamēr noslēdzošajā cīņā par vietām pirmajā desmitniekā nespēja iekļūt abi "McLaren" piloti Serhio Peress un Džensons Batons, kas palika 11. un 12. vietā. Tāpat cīņa par vadošajām pozīcijām gāja secen "Toro Rosso" un "Force India" komandām - aiz Peresa un Batona sekoja Daniels Rikjardo, Adrians Zutils, Pols di Resta un Žans-Eriks Verņē.

Informācija tiek papildināta...

Vieta Pilots Komanda Laiks
1. Sebastian Vettel Red Bull 1:37.202
2. Lewis Hamilton Mercedes +0.218
3. Mark Webber Red Bull +0.262
4. Romain Grosjean Lotus +0.329
5. Nico Rosberg Mercedes +0.477
6. Fernando Alonso Ferrari +0.836
7. Felipe Massa Ferrari +1.021
8. Nico Hülkenberg Sauber +1.035
9. Eesteban Gutierrez Sauber +1.203
10. Kimi Räikkönen Lotus +1.620
Vieta Pilots Komanda
11. Sergio Perez McLaren
12. Jenson Button McLaren
13. Daniel Ricciardo Toro Rosso
14. Adrian Sutil Force India
15. Paul di Resta Force India
16. Jean-Eric Vergne Toro Rosso
17. Valtteri Bottas Williams
18. Pastor Maldonado Williams
19. Charles Pic Caterham
20. Giedo van der Garde Caterham
21. Jules Bianchi Marussia
22. Max Chilton Marussia



Activ SPA, SIA, Filiāle Zolitūde Ruses 22, Rīga, LV-1029
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA