28.03.2014. 19:30

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Girgensons piektdien trenējās vienā virknējumā ar Koudiju Hodžsonu un Braienu Flinu.

Latvietis ķermeņa apakšējās daļas savainojumā iedzīvojās 6. marta spēlē pret Tampabejas «Lightning» un kopš tā laika nav spēlējis.

Ceturtdien «Sabres» komanda noslēdza piecu izbraukuma spēļu sēriju un nākamo cīņu aizvadīs sestdien savā laukumā, kad turklāt atkal spēkosies tieši ar «Lightning».

Pēc treniņa «Sabres» vienības galvenā trenera pienākumu veicējs Teds Nolans uzsvēra, ka Girgensons ir atveseļojies un piedalīsies jau nākamajā cīņā.

11 spēlēs bez Girgensona palīdzības NHL pastarīte «Sabres» piedzīvojusi desmit zaudējumus.

«Man šķiet, ka viņš šajā laikā [kamēr «Sabres» bija izbraukumā] slidoja individuāli. Tomēr Girgensons ir tāds spēlētājs, kurš pēc piecu minūšu pavadīšanas uz ledus jau nākamajā dienā grib spēlēt,» situāciju ar latvieša savainojumu ceturtdien komentēja vienības galvenā trenera pienākumu veicējs Teds Nolans. «Pirms viņa sūtīšanas laukumā mums jābūt pilnīgi drošiem, ka trauma ir sadziedēta.»

Par pagājušā gada Latvijas uzlecošo sporta zvaigzni atzītais Girgensons šosezon 61 spēlē guvis sešus vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie negatīva lietderības koeficienta -5.

«Sabres» ar 48 punktiem 73 spēlēs joprojām ieņem ne tikai pēdējo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē un visā līgā. No visas līgas priekšpēdējās komandas Bufalo vienība atpaliek par 11 punktiem.



Rēzeknes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 18.novembra 39, Rēzekne, LV-4601
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA