07.01.2013. 17:11

Lielais futbols no Gulbenes pilsētas nepazudīs, jo vietējā komanda arī nākamgad turpinās eksistēt, spēlējot Latvijas 1. futbola līgā. Par to portālam Sportacentrs.com pavēstīja kluba direktors Romāns Lajuks.

Futbola biedrība "Gulbene 2005" 2011. gadā pirmo reizi iekļuva Virslīgā, nospēlējot cienīgi - 7. vieta. Arī aizvadīto sezonu vienība iesāka veiksmīgi, tomēr sīkstā cīņā bija spiesta atstāt Virslīgu. Pastāvēja bažas, vai arī turpmāk Gulbenē būs komanda, kaut vai 1. līgas līmenī.

Kā portālam Sportacentrs.com pastāstīja kluba direktors Romāns Lajuks, komanda pastāvēs arī turpmāk, spēlējot Latvijas 1. līgā. Iepriekšējo galveno treneri Mihailu Koņevu nomainīs ilggadējais Latvijas izlases un Gulbenes aizsargs Igors Korabļovs. Arī iepriekšējos gados Korabļovs pildīja spēlējošā trenera funkcijas. Interesanti, ka viņš bijis vienīgais futbolists starp visiem, kurš 2012. gadā neizlaida nevienu Virslīgas spēli. 1. līgas klubu pārstāvju sanāksme notiks 11. janvārī.

Interesanti, ka tuvākajā laikā Lajuks varētu kļūt par Daugavpils "Daugavas" direktoru, tomēr pats Lajuks šo informāciju pagaidām atteicās komentēt, lūdzot vēl pāris dienas pagaidīt.



Trivija, SIA "Šautuve", Īslīces p., Bauskas n., LV-3901
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA