AS "Dinamo Rīga" akcionāri atbrīvoja Gunti Ulmani no padomes locekļa pienākumu izpildes. Akcionāru sapulcē tika pārvēlēta padome un Gunta Ulmaņa vietā tika ievēlēts Edgars Zalāns. Par valdes priekšsēdētāju apstiprināja Gunti Ulmani.
Kā zināms, AS "Dinamo Rīga" līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis pameta šo posteni, lai koncentrētos AS "Latvijas Gāze" valdes priekšsēdētāja amata pildīšanai.
Rīgas "Dinamo" padomes priekšsēdētājs ir Juris Savickis, viņa vietnieka posteni ieņem Aldis Pauniņš, vēl ir padomes locekļi: Krists Freibergs, Jurijs Kuzņecovs, Zigmārs Priede un tagad arī Edgars Zalāns.
Akcionāri: Itera International Energy LCC (60.98%), Juris Savickis (9.76%), Guntis Ulmanis (4.88%), Aigars Kalvītis (9.76%), Guntis Rāvis (9.76%), Aldis Pauniņš (2.43%), Krists Freibergs (2.43%). Sabiedrības pamatkapitāls ir 2 916 552 eiro, vienas akcijas vērtība ir EUR 142.20 eiro, visiem dalībniekiem kopā pieder 20510 akcijas.
Padome izvērtēja Rīgas "Dinamo" komandas startu jaunajā KHL sezonā un atzina līdzšinējo sniegumu par apmierinošu. Pēc sezonas pirmajām desmit spēlēm klubs ar 14 punktiem ieņem 9. vietu Rietumu konferencē.
Izmantotie resursi:dinamoriga.lv