12.05.2012. 15:39

Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta piektā posma - Spānijas Grand Prix - kvalifikācijas sacensībās sestdien uzvaru izcīnīja 2008.gada pasaules čempions brits Lūiss Hamiltons no McLaren-Mercedes komandas.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta piektā posma - Spānijas Grand Prix - kvalifikācijas sacensībās sestdien uzvaru izcīnīja 2008.gada pasaules čempions brits Lūiss Hamiltons no McLaren-Mercedes komandas.

Šis bija Hamiltona 22.pole-position F-1 karjerā.

Hamiltons aizvadītajās kvalifikācijas sacensībās labākajā mēģinājumā apli veica minūtē un 21,707 sekundēs.

Par pārsteigumu parūpējās venecuēlietis Pastors Maldonado no Williams vienības, kurš kvalifikācijā izcīnīja otro vietu, bet trešo vietu ieņēma divkārtējais pasaules čempions spānis Fernando Alonso ar Ferrari formulu.

Ceturto un piekto labāko apļa laiku uzrādīja abi Lotus vienības piloti - attiecīgi Romēns Grožāns no Francijas un soms Kimi Raikonens, kurš šogad F-1 atgriezies pēc vairāku gadu pārtraukuma.

No sestās starta vietas svētdienas sacīkstes sāks meksikānis Serhio Peress no Sauber vienības, septīto vietu ieņēma vācietis Niko Rosbergs (Mercedes GP), bet pirmo astoņnieku noslēdza iepriekšējo divu gadu pasaules čempions vācietis Sebastjans Fetels (Red Bull).

Savukārt pirmā desmitnieka lejasgalā palika Rosberga tautietis un komandas biedrs, septiņkārtējais pasaules čempions, Mihaels Šūmahers un japānis Kamui Kobajaši no Sauber vienības.

Sacīkstes sāksies svētdien plkst.15 pēc Latvijas laika.



OZO Daiļslidošanas klubs, SIA Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties