22.09.2015. 06:45
Rīgas «Dinamo» galvenais treneris Kari Heikila pēc pirmdienas zaudējuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Bratislavā pret «Slovan»'; bija spiests atzīt, ka abi vārti trešajā periodā tika zaudēti pēc rupjām kļūdām, vēsta «sport.sk».

  • Rīgas «Dinamo» pagarinājumā piekāpjas «Slovan» vakar
  • Ulmanis apstiprināts par AS «Dinamo Rīga» valdes priekšsēdētāju vakar

«Pirmajās divās trešdaļās mums bija pietiekami daudz izdevību, taču nespējām tās pārvērst vārtu guvumos. Trešajā periodā ielaidām vārtus pēc rupjām kļūdām,» sacīja pēc spēles Heikila.

Pirmdienas spēlē «Dinamo» bija vadībā ar 1:0, taču trešajā periodā mājinieki guva divus vārtus, rīdzinieki pamatlaikā panāca 2:2, bet pagarinājumā «Slovan» guva uzvaras vārtus 3:2.

«Šodien ieguvām divus punktus pateicoties izmantotajam izdevībām un mūsu vārtsarga spēlei,» sacīja «Slovan» galvenais treneris Milošs Ržiha. «Par diviem gūtiem punktiem esmu ļoti priecīgs.»

Pirmos vārtus sezonā guva rīdzinieku kapteinis Lauris Dārziņš, kurš atklāja spēles rezultātu. «Nav tā, ka goli tagad kritīs. Tie vienmēr nāk ar smagu darbu un labu spēli. Nav jau tā, ka šodien vienus vārtus guvu un tas tā vienkārši turpināsies. Protams, ir patīkami, ja liec augļus komandas panākumā. Tas, protams, ir pozitīvi, bet, manuprāt, mūsu komanda ir spējīga būt vairāk dominējoša un vairāk vārtus gūstoša. Mēs tagad atgriežamies mājās un skatāmies uz priekšu, lai vairāk uzlabotu spēli.» Dārziņš paudis «Dinamo» mājaslapā.

«Ar savas konferences komandām vienmēr ir ļoti svarīgas spēles. Vairāk pat gribas revanšēties sev. Man tiešām ir sajūta, ka mēs varam daudz labāk. Šobrīd tas īsti nesanāk, bet grūtības ir jāpārvar. Labāk, lai grūtības ir septembrī, nevis februārī,» norādīja «Dinamo» kapteinis.



Tenisa klubs Spars, SIA "Jaunrūdas", Mārupes n., LV-2167
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA