10.05.2017. 13:23
Latvijas hokeja izlase pasaules čempionāta laikā dzīvo Ķelnes viesnīcā «Maritim», kas atrodas Reinas krastā, salīdzinoši netālu arī no hokeja halles, kuru var sasniegt, veicot divu pieturu braucienu ar tramvaju, vai 20 minūšu laikā ar autobusu. Protams, katrai komandai ir savs autobuss, taču Latvijas izlases puiši šad tad nesmādē arī sabiedrisko transportu, jo ar to «Lanxess Arena» varot nokļūt ātrāk.

Viesnīcā, kurā bez Latvijas dzīvo vēl piecas komandas (Zviedrija, ASV, Slovākija, Dānija un Itālija), kā jau pieczvaigžņu hotelim pieklājas, apkalpošanas un sadzīves līmenis ir augsts, taču arī tajā ir savas nianses un mīnusi.

Jautājot hokejistiem par sadzīves apstākļiem, pirmais, kas tiek minēts, - lēns internets, kurš velkas kā gliemezis. «Internets ir ļoti švaks, bet mammai, tētim piezvanīt var, savukārt bez video «Facebook» arī var iztikt. Ēdināšana ir normāla, lai gan sāk nedaudz apnikt, taču viss ir kārtībā un pieņemami,» norāda izlases debitants Uvis Balinskis.

'); $('#gallery-branding-main-30000').after(''); }else{ $('#gallery-branding-main-30000').after(''); $('#gallery-branding-main-30000').after(''); } if(typeof show_inner !== 'undefined' && show_inner == true){ $('#branding_right_gallery').css('background-position-x','0%').css('background-position-y','0%'); $('#branding_left_gallery').css('background-position-x','100%').css('background-position-y','0%'); } }else{ setTimeout(show_background_gal_30000, 500); } return true; } function addAdImp_30000(slider){ return false; }



Vaiņodes vidusskolas sporta zāle Avotu iela 4, Vaiņodes novads
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA