Hokejs ar junioru piedalīšanos

26.07.2010. 05:54
Svētdien biju ieskrējis Valmieras ledus hallē, kur Rīgas Dinamo aizvadīja treniņspēli pret HK Rīga. Malā sēdēja Ozoliņš, Ņiživijs, Sprukts, Hartigans, Laviņš, Miķelis un Krišjānis, Reķis, Ankipāns, Surovijs... Kas tad spēlēja?





