26.07.2010. 05:54
Svētdien biju ieskrējis Valmieras ledus hallē, kur Rīgas Dinamo aizvadīja treniņspēli pret HK Rīga. Malā sēdēja Ozoliņš, Ņiživijs, Sprukts, Hartigans, Laviņš, Miķelis un Krišjānis, Reķis, Ankipāns, Surovijs... Kas tad spēlēja?


Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA