Jaunzēlandes izlase ir viena no Pasaules kausa regbijā sievietēm favorītēm, tāpēc vēl pirms šī mača par uzvarētāju gan nebija nekādu šaubu, vienīgais jautājums bija vai honkongietes, kuras turnīra atklāšanas mačā piekāpās Kanādai ar 0:98, spēs gūt punktus.
Jāsaka, ka Āzijas pārstāvēm šī spēle gan nebija labāka, gluži pretēji, viņas piekāpās "Black Ferns" ar 0:121, kas bija honkongiešu visu laiku lielākais zaudējums izlases pastāvēšanas vēsturē. Savukārt Jaunzēlandei šī nebija visu laiku lielākā uzvara, jo 1998. gadā šīs valsts dāmas ar 134:6 pārspēja Vācijas komandu.
Anglijas izlase ar 56:13 pārspēja sev pēc Sešu nāciju kausa labi zināmo Itālijas izlasi, bet kanādietes izrādījās pārākas pār Velsu ar 15:0.
Tomēr, paši interesantākie otrās kārtas notikumi risinājās C grupā, kurā pēc pirmās kārtas izveidojās situācija, kurā Austrālijas dāmas ir palikušas trešajā vietā, tāpēc viņām bija jācer uz mājnieču, īriešu, neveiksmi, kā arī pašām bija jāpieveic grupas līdere Francija.
Kā izrādījās, šī nebija austrāliešu diena, jo no sākuma Īrija ar 24:14 pārspēja Japānu, bet pašas zaļā kontinenta dāmu izlases regbistes pilnībā kapitulēja francūziešu priekšā - 0:48. Šis zaudējums arī pārvilka svītru Austrālijas sieviešu izlasei iekļūt četru labāko komandu klubiņā.
Pēdējā grupu turnīra maču kārta norisināsies 17. augustā, pēc kura arī būs zināmas tās četras vienības, kas turpinās cīņu par titulu. Atgādināsim, ka pusfinālam kvalificējas katras grupas uzvarētāja, kā arī labākā otrās vietas ieguvēja. Savukārt pārējās komandas turpina cīņu par, attiecīgi, piekto un devīto vietu.
A grupa
B grupa
C grupa
17.08.2017.Kanāda – JaunzēlandeAnglija – ASVItālija – SpānijaAustrālija – JapānaVelsa – HonkongaFrancija – Īrija