Sērijas trešajā mačā UGMK vienība bija pārāka izbraukumā ar 63:58 (15:16, 18:10, 17:11, 13:21), kas sērijā līdz trim uzvarām ļāva triumfēt ar 3-0. Jekaterinburgas klubs valsts čempionāta zelta medaļas ar latvieti sastāvā izcīnījis trešo gadu pēc kārtas.
Babkina šoreiz laukumā pavadīja 17 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā guva piecus punktus, realizējot vienīgo divpunktu metienu un vienīgo tālmetienu. Vēl viņas kontā četras rezultatīvas piespēles, trīs atlēkušās bumbas, viena pārtverta bumba, viena kļūda un divas piezīmes.
Tā kā Krievijas čempionātā ir leģionāru limits, pusfināla sērijās nevienā mačā laukumā neizgāja ne Babkina, ne Jēkabsone-Žogota. Tāpat Jēkabsone-Žogota nespēlēja nevienā no finālsērijas mačiem, un viņas karjera UGMK rindās nu ir noslēgusies.
Tikmēr Babkina piedalījās divās no trim finālsērijas spēlēm.
Kā ziņots, aprīļa pirmajā pusē UGMK un «Nadežda» komanda piedalījās FIBA Eirolīgas finālturnīrā. Tajā UGMK ieņēma trešo vietu, bet «Nadežda» nespēja izkļūt no apakšgrupas.