Krievijas Augstākajā līgā (VHL) Krasnojarskas „Sokol” ar 3:0 apspēlēja „Bars”. Metienu attiecība šajā spēlē bija 54:23 par labu uzvarētājkomandai. Artūrs Ozoliņš laukumā pavadīja 18:32 minūtes un pabeidza spēli ar lietderības koeficientu +1. Ar 13 (5+8) punktiem uzbrucējs ir trešais rezultatīvākais spēlētājs komandā.
Eduarda Hugo Jansona Aļmetjevskas „Neftyanik” savā laukumā uzņēma Ķīnas „Tsen Tou”, ko tagad pārstāv Nikolajs Jeļisejevs un Ēriks Ševčenko. Uzvaru ar rezultātu 2:1 izcīnīja „Tsen Tou”, abus komandas vārtus gūstot tieši Jeļisejevam. Tā bija trešā spēlē klubā uzbrucējam, viņa kontā jau četri (3+1) punkti, savukārt Ševčenko arī aizvadījis trīs mačus un ticis pie vienas piespēles.
Aizsargs Maksims Ponomarenko palika ārpus pieteikuma „Timra” zaudējumā pret „Almtuna” Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā. Šosezon aizsargs tika pieteikts spēlei 15 reizes, rezultativitātes punktus aizsargs nav guvis.
Lielbritānijas čempionātā „Steelers” viegli tika galā ar „Stars” – 6:2. Ervīns Muštukovs atvairīja 21 no 22 metieniem, bet pēc otrā perioda pie rezultāta 6:1 tika nomainīts. „Steelers” pamatvārtsargs Muštukovs šosezon aizvadījis 16 mačus, kuros atvairījis 92,1% no metieniem, vidēji spēlē ielaižot 2,27 vārtus.