28.03.2013. 06:46

Trešdienas vakarā noskaidrojies, ka latviešu motobraucējs Matīss Karro piedalīsies sezonas trešajā pasaules motokrosa čempionāta posmā, kas šajā nedēļas nogalē notiks Nīderlandē.

Pirmos divus posmus, kas notika Taizemē un Katarā, Karro bija spiests izlaist savainotās plaukstas dēļ. Lai arī sākotnējās prognozes bija tādas, ka Karro ar ģipsi būs jāstaigā sešas nedēļas, roka dzija ātrāk un sportists jau pēc četrām nedēļām atvadījās no ģipša.

Pēc pēdējās vizītes pie ārsta Matīss saņēma zaļo gaismu – sportists drīkst aizvadīt treniņus. ''Apzinos, ka tagad būs ļoti vienkārši atkal satraumēties, tāpēc sākumā treniņos braukšu lēni un ar izjūtām. Tikai tad, kad būšu gatavs, tad kāpināšu tempu. Lai arī ļoti gribas braukt jau nākamajā posmā, ir jāpadomā ar vēsu galvu un jāizvērtē savas spējas. Ja roka nesāpēs un viss būs kārtībā, tad braukšu, bet, ja kaut kas traucēs, tad neriskēšu un gatavošos nākamajiem posmiem,'' pirms neilga laika portālam Sportacentrs.com atzina Matīss Karro.

Vakar sportists portālam pastāstīja priecīgas ziņas. ''Esmu izlēmis startēt sezonas trešajā posmā,'' iesāk Matīss Karro. ''Pēc pēdējās vizītes ārsts bija priecīgs par to, ka mana roka sadzijusi, tāpēc viņš atļāva sportot. Esmu aizvadījis jau pāris treniņus. Protams, viegli nebija, taču ar katru nobraukto treniņu jau jutos stabilāks. Šī iemesla dēļ nolēmu startēt šajā posmā. Paralēli vēl cītīgi strādāju ar fizioterapeitu, kurš man arī palīdz ar rokas noteipošanu, lai locītava būtu stiprāka un lai es justos drošāk, kad braucu.''

V. Braucējs Valsts Punkti
1 Cairoli A. ITA 95
2 Desalle C. BEL 87
3 Paulin G. FRA 78
4 de Dycker Ken BEL 70
5 Searle Tommy GBR 64
6 Strijbos K. BEL 55
7 Goncalves Rui POR 52
8 Bobryshev E. RUS 47
9 Frossard S. FRA 47
10 Boog Xavier FRA 41
... ... ... ...
19 . Justs Augusts LAT 9
V. Braucējs Valsts Punkti
1 . Herlings J. NED 100
2 . Febvre Romain FRA 82
3 . Ferris Dean AUS 69
4 . Charlier C. FRA 65
5 . Coldenhoff G. NED 63



Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA