22.04.2015. 07:54
Neveiksmi Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietuu konferences ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā mačā otrdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras «Canucks» komanda.

Aizvadītajā mačā «Canucks» ar rezultātu 1:3 viesos piekāpās Kalgari «Flames» vienībai, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 1-3.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 10 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā nopelnīja divas soda minūtes, izdarīja divus spēka paņēmienus un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Zīmīgi, ka visi četri šī mača vārti tika gūti pirmajā trešdaļā.

Ar precīziem metieniem uzvarētāju rindās izcēlās Jirži Hudlers, Džonijs Gudro un Sems Benets. Tikmēr «Canucks» komandā vienīgos vārtus guva Henriks Sedīns.

Četrās Stenlija kausa izcīņas spēlēs Ķēniņš atzīmējies ar 1 vārtiem, 1 rezultatīvu piespēli un pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Nākamo spēli «Canucks» un «Flames» aizvadīs naktī uz sestdienu. Šī cīņa norisināsies Vankūveras arēnā.

Ja «Canucks» izkritīs no Stenlijas kausa izcīņas, Ķēniņu, iespējams, nosūtīs uz Amerikas hokeja līgas (AHL) fārmklubu Jūtikas «Comets». Tāpat pastāv variants, ka Ķēniņš pievienojas Latvijas hokeja izlasei pasaules čempionātā.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA