Pērnvasar Čavars parakstīja ilgtermiņa līgumu ar Grankanārijas klubu, kurā spēlēja arī Anžejs Pasečņiks, bet otro komandu pārstāvēja Džeiks Krūmiņš un Kristaps Gludītis. "Uz Spāniju braucu ar cerībām sevi attīstīt, ko man lielā mērā arī izdevās izdarīt. Kārtīgi strādāju individuālajos treniņos. Tāds arī bija mans mērķis - šo sezonu veltīt sev, lai kļūtu labāks. Par cik procentiem tas izdevās? To redzēsim jaunajā sezonā. Uzskatu, ka paņēmu no turienes tik, cik vien varēju."
Pirms sezonas Klāvs trenējās kopā ar lielo komandu, bet sezonas laikā "Herbalife" treniņos iesaistījās pēc vajadzības. "Lielā komanda bieži braukāja apkārt, tādēļ bija jāsaskaņo grafiks. Doma par manis izīrēšanu Turcijas pēc spēka otrās līgas klubam "Pertevniyal" nāca gan no manas, gan kluba puses. Lielā komanda paņēma vēl vienu spēlētāju, tādēļ bija jādomā, ko darīt tālāk? "
"Protams, uz Spāniju braucu ar mērķi spēlēt lielajā komandā. Ņēmu piemēru no Anžeja, kurš arī sākotnēji bija otrajā komandā, bet tad tika uz pirmo komandu, Gribēju paveikt to pašu," skaidro Čavars.
"Turcijā gāja labi. Līmenis tur bija augstāks nekā tajā līgā, kurā man nācās spēlēt Spānijā. Bija ļoti daudz pieredzējušu spēlētāju, tieši leģionāru. Sanāca paspēlēt kopā ar pat ar tik veciem spēlētājiem, kādu LBL nemaz nav. Joprojām nespēju saprast, kā viņi varēja spēlēt. Turklāt nevis vienkārši spēlēt, bet mest punktus un būt rezultatīvākie komandā."
Vaicāts par iespējamo palikšanu Kanāriju salās, Čavars norāda, ka klubā šovasar notiekot diezgan lielas pārmaiņas. "Salīdzinājām manus un viņu mērķus, nonācām pie secinājuma, ka labāk būtu šķirties kā draugiem. Tā arī šķīrāmies. Mana vēlme bija ne tik daudz spēlēt pie otrās komandas, bet vairāk būt pie pirmās komandas. Klubs to apsolīt nevarēja, tādēļ nācām pie kopsaucēja, ka es pamēģināšu kaut kur citur."
"Ar "VEF Rīga" nekādas vienošanās par spēles laiku man nav. Cik pats izkapāšu, tik arī būs," piebilst Klāvs.