09.09.2015. 15:24
atvijas basketbola izlase Eiropas čempionāta ceturtajā spēlē šodien "Arēnā Rīga" samēro spēkus ar turnīru neveiksmīgi iesākušo Ukrainas izlasi, cenšoties priekšlaicīgi garantēt vietu sacensību izslēgšanas turnīrā.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Mačs sāksies plkst.18.30. To tiešraidē būs iespējams vērot kanālā LNT un "Viasat Sport Baltic".

Latvijas izlase pirmajā spēlē sestdien turnīra ievadā ar 78:67 pārspēja Beļģiju, bet dienu vēlāk ar 49:68 piekāpās Lietuvai, aizvadot savu mazrezultatīvāko cīņu Eiropas meistarsacīkstēs kopš neatkarības atgūšanas.

Uz uzvaru takas Latvija atgriezās pirmdien, kad ar 72:65 sagādāja pirmo zaudējumu Čehijai.

Tikmēr Ukraina turnīra pirmajās trijās spēlēs cietusi trīs neveiksmes - vispirms dramatiskā duelī ar 68:69 tika zaudēts Lietuvai, turpinājumā tā ar 64:78 piekāpās arī Čehijai, bet trešajā cīņā ar 71:79 atzina arī otras grupas pastarītes Igaunijas pārākumu.

Pārējās Rīgas apakšgrupas spēlēs šodien plkst.15.30 Beļģija spēkosies ar Čehiju, bet plkst.21.30 tiksies Igaunija un Lietuva.

D apakšgrupas kopvērtējumā pēc trim kārtām uzreiz četras komandas izcīnījušas pa divām uzvarām - Čehija, Lietuva, Beļģija un Latvija. Viens panākums ir Igaunijai, bet Ukraina cietusi neveiksmes visās trīs spēlēs.

Latvijas izlase jau trešdien vietu čempionāta izslēgšanas turnīrā var garantēt, ja pati pārspēs Ukrainu, bet vēlāk Lietuva uzvarēs Igauniju.



Valkas pilsētas stadions Rīgas 41, Valka, Valkas n., LV-4701
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA