Pirmdien notikušajā izlozē noskaidrojās, ka Latvijas trešais spēcīgākais klubs «Ventspils» sacentīsies ar Velsas Velsas vicečempioniem «Airbus UK» vienību.
Tikmēr šī gada Latvijas kausa ieguvēji «Liepājas metalurgs» spēkosies ar Velsas kausa ieguvējiem Prestatinas «Town», kas nesen vietējā čempionāta sezonu noslēdza piektajā vietā.
Abām Velsas vienībām šī būs debija Eirokausos.
Savukārt Latvijas vicečempioni «Skonto» UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā tiksies ar «Tiraspol». Šī vienība Eirokausos spēlējusi vairākkārt, bet pēdējo reizi to darīja vēl 2008.gadā, kad piedalījās UEFA Intertoto kausā.
Kvalifikācijas pirmās kārtas spēle risināsies 4. un 11.jūlijā. Visas Latvijas vienības pirmos mačus aizvadīs izbraukumā.
Visi trīs Latvijas klubi pirmās kārtas izlozē savās apakšgrupās bija izlikto vienību vidū, tāpēc tām pretiniekos varēja ielozēt tikai potenciāli vājākas vienības.
Vēlāk pirmdien notiks arī UEFA Eiropas līgas otrās kārtas izloze. Tajā spēles tiks aizvadītas 18. un 25.jūlijā, pievienojoties arī tādām vienībām kā Kazaņas «Rubin», Prāgas «Sparta» un Lježas «Standard».
UEFA Eiropas līgas pamatturnīram automātiski kvalificējušās vien septiņas komandas, bet visas pārējās tiks noskaidrotas četrās kvalifikācijas kārtās.
Sacensību fināls 2014.gada 14.maijā notiks Turīnā.




